vitaDrive ile sürücülerinizi yönetin.

Araçlarınızdaki tüm donanımınız sürücünüzün akıllı telefonu veya tableti. Başka bir donanıma ihtiyacınız yok !

İş emirlerini gönderin

Sürücünüzün, periyodik olarak veya tek seferlik yapacağı işleri sürücünüze gönderin. İşlerin detayında yolcu listesi, başlangıç - bitiş yeri ve zamanı bilgileri görüntülensin. Sürücünüz harita üzerinden yolcu veya durakları görüntülesin, navigasyon yardımı ile adresleri kolayca bulsun.
Sürücülerinize yapacağı işler önceden hatırlatılsın. Aksayacak servisleriniz önceden fark edilsin ve yapılamayacak olan servisler en yakın sürücüye iş emri olarak gönderilsin, servisleriniz aksamasın ve sürücü değişikliklerinde iş kaliteniz düşmesin.

Tüm hareketlerinizi yönetin

Müşterinizin talep ettiği iki nokta arası transfer ve bitiş yeri ve zamanı belirsiz transferleriniz dahil tüm servis hareketlerinizi vitaDrive ile yönetin.
  • Öğrenci ve Okul Servisleri
  • Personel ve Firma Servisleri
  • Ring ve Shuttle Servisler
  • Transferler
  • Özel Transferler

Müşterilerinizi bilgilendirin

Yolcu listeleri sürücünüzün cebinde olsun. Servis esnasında veya servise başlamadan önce yoklama almasını isteyin. Servis listelerinde değişiklik olursa gelmeyecek yolcu veya yeni eklenen yolcu varsa sürücünüz bunu önceden görsün. Müşterileriniz ve siz yoklama alındığında veya varış noktalarına ulaşıldığında bilgilensin.

Araçlarınızı takip edin

Araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edin. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayın. Geç kalan araçlarınızı tespit edin.
Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işlere hakim olun. Gerçekleşmemiş yolculuklara para ödemeyin, kaçakları yok edin.

Fiyatlamanızı çeşitlendirin, doğru hesaplayın.

Araçlarınızın ne kadar mesafe kat ettiklerini tahmin etmekten fazlasını yapın, hangi iş için ne kadar mesafe kat edildiğini bilin. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayın, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapın, sürücünüze fazla para ödemeyin.
Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edin. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçün.
Müşterinizden gelen transfer talepleri direk olarak en yakın ve uygun sürücüye iş emri olarak gönderilsin. İş bitiminde KM bazlı transfer hareketinin ücretini hesaplayın.