Akıllı Yolculuk Asistanınız!

Araçlarınızdaki tüm donanımınız sürücünüzün akıllı telefonu veya tableti. Başka bir donanıma ihtiyacınız yok!
Kullanım Kılavuzunu İndirin

Tablet için vitaDrive edinin

İş teklifleri gönderin

Sürücünüzün, periyodik olarak veya tek seferlik yapacağı işleri sürücünüze gönderin. İşlerin detayında yolcu listesi, başlangıç - bitiş yeri ve zamanı bilgileri görüntülensin. Sürücünüz harita üzerinden yolcu veya durakları görüntülesin, navigasyon yardımı ile adresleri kolayca bulsun.

Sürücülerinize yapacağı işler önceden hatırlatılsın. Aksayacak servisleriniz önceden fark edilsin ve yapılamayacak olan servisler en yakın sürücüye iş teklifi olarak gönderilsin. Tüm servis hareketlerinizi vita Drive ile yönetin:
  • Öğrenci ve Okul Servisleri
  • Personel ve Vardiya Servisleri
  • Ring ve Shuttle Servisleri
  • Kurumsal ve Özel Transferler

Müşterilerinizi bilgilendirin

Yolcu listeleri sürücünüzün cebinde olsun. Servis esnasında veya servise başlamadan önce yoklama almasını isteyin. Servis listelerinde değişiklik olursa gelmeyecek yolcu veya yeni eklenen yolcu varsa sürücünüz bunu önceden görsün. Müşterileriniz ve siz yoklama alındığında veya varış noktalarına ulaşıldığında bilgilensin.

Araçlarınızı takip edin

Araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edin. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayın. Geç kalan araçlarınızı tespit edin.
Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işlere hakim olun. Gerçekleşmemiş yolculuklara para ödemeyin, kaçakları yok edin.

Drive ile Çetele Kontrolleri

  • Konum Kontrolü
  • Yoklama Kontrolü
  • Zaman Kontrolü
  • Araç İçi Kontrolü

Fiyatlamanızı çeşitlendirin, doğru hesaplayın.

Araçlarınızın ne kadar mesafe kat ettiklerini tahmin etmekten fazlasını yapın, hangi iş için ne kadar mesafe kat edildiğini bilin. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayın, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapın, sürücünüze fazla para ödemeyin.
Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edin. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçün.
Müşterinizden gelen transfer talepleri direk olarak en yakın ve uygun sürücüye iş emri olarak gönderilsin. İş bitiminde KM bazlı transfer hareketinin ücretini hesaplayın.

Blutooth HUB Entegrasyon

vita Drive Bluetooth HUB ile araçlarda bulunan kart okutma, öğrenci servislerinde kullanılması zorunlu olan ağırlık veya ısıya duyarlı koltuk sensörleri, araç kamerası gibi araç içi donanım ihtiyaçlarına kablosuz olarak sürücü mobil cihazı ile veri alışverişi sağlanır.

Sorularınız mı var ?

Bilgilendirme nasıl firma adımla gönderilir ?

vita ERP sistemi ile entegre çalışan telekomünikasyon kurumundan, firma adınız ile açacağınız hesap kullanılarak, veli ve yolcu bilgilendirmeleri, sms ve çağrılarınız firma adınız ile sağlanır.

Uzun tatiller veya eksilen güzergahlarım için ödeme yapacak mıyım ?

Ücretlendirme dinamik olarak aylık araç sayınıza göre yapılır. Eksilen araç veya tatil dönemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Senelik ödemeleriniz 9 ay üzerinden hesaplanır.

Tablet veya Cep Telefonu donanımı almak zorunda mıyım ?

Hayır, araçta GPS cihazı dahil herhangi bir donanım tablet, vs. bulundurmak zorunda değilsiniz. Sistemin çalışması için tek ihtiyacınız olan sürücünüzün internet bağlantısı bulunan akıllı telefonu.

Sadece Öğrenci Servisini mi takip edebilirim ?

Uygulama üzerinde öğrenci servisi, personel servisi, ring servisi veya transfer hareketlerinizi iş emirleri olarak sürücünüze gönderebilirsiniz. Ayrıca tedarikçi ücretlerinizi dinamik olarak km bazlı oluşturabilirsiniz.

Veli Uygulaması ve Okul Bilgi Ekranları için ayrıca ödeme yapacak mıyım ?

vita ERP sistemi ile Yolcu Mobil Uygulaması ve Okul - Firma Bilgi Ekranları ücretsiz ve kullanıcı sınırı olmadan faydalanabilirsiniz. Tüm velileriniz ve yolcularınız ekstra ücret ödemeden mobil uygulamaları kullanabilir.

Bir araca/sürücüye birden fazla iş gönderebilir miyim ?

Aracınız / sürücünüz birden fazla servisi çekmesi durumunda dahi araç başına ücret ödersiniz.