Neden Yolcu Servis Takip Sistemi?

PERSONELİNİZ İÇİN DAHA KONFORLU BİR YOLCULUK…
nasıl giderim?

Nasıl Giderim?

Her zaman kullandığınız adresten farklı bir adrese gitmek istiyorsanız, o adresten geçen servis ve sürücü bilgilerini ve aracın doluluk oranı ile birlikte görüntüleyin.

servis aracı ne zaman gelecek

Servis aracı ne zaman gelecek?

Sürekli kullandığınız durağa veya dilediğiniz durağa alarm tanımlayarak SMS, Çağrı veya Uygulama İçi Bildirimlerin herhangi biri ile bildirimler almaya başlayın.

servisim nerede

Servisim Nerede?

vita APP ile servis aracınızı hız bilgisi ile birlikte harita üzerinde canlı olarak izleyin. Güzergah bilgilerini ve durakları varış saatleri ile birlikte görüntüleyin.

Tüm Özellikler

Personel Girişi

IOS ve Android platformlarda yer alan yolcular için tasarlanmış mobil uygulama; çevrim içi araç takibi, detaylı servis bilgileri, bildirim ayarları, farklı adres kullanım talepleri, cüzdan hesabı gibi ihtiyaçları kapsamaktadır.

Kullanım Kılavuzu.pdf ( 1,4 MB )
personel servis bilgileri ekranı
personel servis bilgileri ikonu

Servis Bilgileri

Servis saatleri ve diğer bilgilerini görüntüleyin.

Servis bilgilerini, servis durumunu, planlanan alınış ve bırakılış saatlerini ve yolculuk süresini görüntüleyebilirsiniz. Araç bilgileri ve evraklarını, sürücü veya servis sorumlusu bilgi ve evraklarını görüntüleyebilir, uygulama üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

personel servis konumu ikonu

Servis Konumu

Servis aracınızın harita üzerinde canlı izleyin.

Servis aracının hareketlerini servis saatleri içerisinde harita üzerinde canlı izleyebilir ve araç hızını görüntüleyebilirsiniz. Trafik yoğunluk haritası ile gerçek zamanlı trafik bilgisine ulaşın. Uygulama üzerinde konum bilgisi ortalama 3 saniyede bir güncellenerek, mobil tabanlı en iyi konum takibi hizmetini sağlamaktadır.

servis konum takip ekranı
personel bildirim ve ayarlar ekranı
personel bildirim ve ayarlar ikonu

Bildirimler ve Ayarlar

Bildirim mesafe ve bölgenizi ayarlayın.

Geçmişe dönük gönderilmiş tüm bildirimleri görüntüleyebilir, bildirimlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Yaklaşma bildirimini size gönderilmesini istediğiniz SMS, çağrı veya uygulama içi bildirim türleri arasından seçebilir ve gönderim zamanlarını düzenleyebilirsiniz.

bildirim türleri ikonları
servis güzergah ikonu

Servis Güzergah

Güzergah ve durak bilgilerini görüntüleyin

Servis güzergahını, tüm durakları saat ve sıra bilgisi ile birlikte harita üzerinde görüntüleyin. Sık kullandığınız durağı belirleyin.

servis güzergah ekranı
personel nasıl giderim ekranı ekranı
nasıl giderim ikonu

Nasıl Giderim?

Geçici ihtiyacınıza uygun servisi bulun

Çalıştığınız kuruma gelirken veya kurumdan ayrılırken, farklı bir adresten biniş yapacak veya inecek iseniz, dilediğiniz adresi seçerek oradan geçen servisleri görüntüleyebilirsiniz. Kullanacağınız servis için uygulama üzerinden rezervasyon yapabilir veya doğrudan sürücü ile iletişim kurabilirsiniz.

cüzdan ikonu

Cüzdan

Mobil ödeme kolaylığını deneyimleyin

Kurumunuzda binişler ücretli ise, mobil uygulama üzerinden cüzdan hesabı oluşturabilir online bakiye yükleyerek araç binişlerini gerçekleştirirsiniz. Mobil uygulama üzerinden biniş geçmişi ve bakiye durumunu görüntüleyebilirler.

personel cüzdan ekranı
personel QR barkod okuyucu ekranı
qr okuyucu ikonu

QR Barkod Okuyucu

Servise mobil cihazınız ile biniş yapın.

Servis binişlerinizi, kart okuyucu yerine yanınızdan hiç ayırmadığınız cep telefonunuzda çalışan vita APP mobil uygulamanız ile gerçekleştirin.

Daha Fazla Bilgi Alın
şikayet ve öneri ikonu

Şikayet ve Öneri

Şikayet ve öneri kayıtlarınızı takip edin.

Şikayet ve öneri ekranında servis firmanıza servis hizmeti ile ilgili veya `uygulama ile ilgili şikayet ve öneri kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz şikayet ve öneri kayıtlarının cevaplarını ve sonuçlarını aynı ekrandan takip edebilirsiniz.

öğrenci şikayet ve öneri ekranı
anket ekranı
anket ikonu

Anketler

Anketlere katılarak geri bildirimde bulunun.

Servis firmanız tarafından periyodik olarak oluşturulmuş anketlere uygulama üzerinden katılabilirsiniz. Servis firması ve firmanız, sizden gelen cevaplar doğrultusunda sürücü, rehber, araç ve genel hizmet değerlendirmelerini yapar ve aksiyon alır.

Ek Özellik ve Donanımlar

Firmanız için Uygun Maliyetler ile Daha Fazlası
mobil biniş ekranlari

Nasıl Çalışır

Yolcular, servis aracının girişine yapıştırılan Kare Kod’u akıllı cihazlarını yüklü uygulama ile okutarak servis aracına biniş yaparlar. Yolcuların cep telefonu aracılığı ile alınan konum, kişi, araç, güzergah, zaman bilgileri sistem içerisinde yorumlanarak raporlanır. Araç binişlerini sürücü yolcu uygulamaları ekranlarından kontrol edebildiği gibi kendi uygulaması “vita Drive” üzerinden de tüm binişlerin anında kontrolünü sağlar.

qr okuyucu ikonu

Mobil Yolcu Biniş Sistemi

IOS ve Android olmak üzere her iki platformda da yer alan “vita APP” Yolcu Mobil Uygulaması sayesinde donanım maliyeti ve kurulumu olmadan, yolcuların cep telefonlarına yüklü uygulama ile araç binişlerini kontrol etmek ve anlık olarak raporlamak artık mümkün. Mobil Uygulama aracılığı ile araçların anlık doluluk oranlarını, hangi yolcu nereden, ne zaman, hangi araca biniş yaptığının bilgisi sistem üzerinden anlık olarak raporlanabilmekte. Aynı zamanda saat bazlı talep yoğunluk raporunu, lokasyon bazlı talep yoğunluk raporunu, vb. analiz amaçlı kullanılacak ihtiyaç dahilinde diğer raporları da “vita Monitor” sistemi üzerinden raporlamak mümkün. Mobil Biniş Sistemi turizm firması için iki farklı tahsilat seçeneği barındırıyor. Yolcu, uygulama üzerinde cüzdan hesabı oluşturarak online bakiye yükleyebiliyor ve her biniş için cüzdan hesabında bakiye düşümü sağlanıyor. Diğer bir seçenek ise yolcuya verilen sınırlı veya sınırsız biniş hakkını belirlenen zaman aralığında firma/okul ile mutabakatı sağlanarak yolcu puantajı dökümü ile toplu tahsilat imkanı sunuyor.

Daha Fazla Bilgi Alın
sürücü iş takip ikonu

Sürücü İş Takip Uygulaması

Sürücü Uygulaması ile araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edebilirsiniz. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayabilirsiniz. Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işleri takip edebilir, puantaj ve hak edişleri doğrudan sürücülerden bilgi alarak hazırlamış olursunuz. Araçlarınızın hangi iş için ne kadar mesafe kat ettiğini ölçümleyebilirsiniz. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayabilir, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapabilirsiniz. Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edebilir. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçümleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın
personel servisi sürücü iş takibi uygulama ekranları
kartlı servis biniş ekranlari
kartlı biniş ikonu

Kartlı Yolcu Biniş Sistemi

Sadece vita Drive sürücü uygulaması ile birlikte çalışan, araç içerisine yerleştirilen bluetooth ara birimi ile araçta bulunan kart okuyucu cihazın haberleşmesini sağlayarak, yolcu binişlerinde kart okutma verisinin anlık takibini sağlayabilirsiniz. Böylelikle araç başına çok düşük maliyetlere kartlı biniş sistemini kurumunuz için sağlayabilir, araç doluluk oranlarını anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

ANDROID ANDROID
Minimum İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası IOS 11 ve sonrası
Uygulama Boyutu 11 MB 50.3 MB
Mevcut Sürüm 1.3.6 4.3
Son Güncelleme Tarihi 31 Mart 2020 1 Nisan 2020
Konum Erişim İzni EVET EVET
Kamera Erişim İzni EVET EVET
Telefon Erişim İzni EVET EVET
İndirme Bağlantıları

İlgili Ürünlerimiz

vita APP ile Entegre Çalışabilen Ürünlerimiz
vita APP'ı Değerlendirin
  1. Ürünler
  2. vita Suite
  3. vita APP | Personel