Tüm Özellikler

Sürücü İş Takip Mobil Uygulaması

IOS ve Android platformlarda yer alan, servis ve transfer sürücüleri için tasarlanmış mobil uygulama; çevrim içi araç takibi, detaylı güzergah ve iş bilgileri, bildirimler ve hatırlatmalar, navigasyon gibi servis sürücülerinin ihtiyaçlarının tümünü kapsamaktadır.

Kullanım Kılavuzu.pdf ( 0,8 MB )
iş teklifleri gönderin

İş Teklifleri Gönderin

Sürücünüzün, periyodik olarak veya tek seferlik yapacağı işleri sürücünüze gönderin. İşlerin detayında yolcu listesi, başlangıç - bitiş yeri ve zamanı bilgileri görüntülensin. Sürücünüz harita üzerinden yolcu veya durakları görüntülesin, navigasyon yardımı ile adresleri kolayca bulsun. Yoklama alındığında veya varış noktalarına ulaşıldığında müşterileriniz bilgilendirilsin.

Tüm servis hareketlerinizi vita Drive ile yönetin:

 • Öğrenci ve Okul Servisleri
 • Personel ve Vardiya Servisleri
 • Ring ve Shuttle Servisleri
 • Kurumsal ve Özel Transferler

Sürücülerinizi Bilgilendirin

Sürücülerinize yapacağı işler önceden hatırlatılsın. Servis saat yaklaştığı halde servisi başlatmamış sürücü, önce bildirim yolu ile sonrasında da sesli çağrı ile uyarılsın. Aksayacak servisleriniz önceden fark edilsin ve en yakın sürücüye iş teklifi olarak gönderilsin. Yolcu listeleri sürücünüzün cebinde olsun. Servis listelerinde değişiklik olursa gelmeyecek yolcu veya yeni eklenen yolcu varsa sürücünüz bunu önceden görsün.

yolcu bilgilendirme ekranları
araç takip ekrani

Araçlarınızı Takip Edin

Araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edin. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayın. Geç kalan araçlarınızı tespit edin.

Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işlere hakim olun. Gerçekleşmemiş yolculuklara para ödemeyin, kaçakları yok edin.

vita Drive ile Çetele Kontrolleri

 • Konum Kontrolü
 • Yoklama Kontrolü
 • Zaman Kontrolü
 • Araç İçi Kontrolü
 • Yolcu Biniş Kontrolü

Güzergahlarınızı ve İşinizi Takip Edin

Araçlarınızın ne kadar mesafe kat ettiklerini tahmin etmekten fazlasını yapın, hangi bir iş için ne kadar mesafe kat edildiğini bilin. Hangi yolcunun, ne zaman, nereden alındığını, aracın kuruma giriş, kurumdan çıkış bilgilerini, gerçekleşen güzergah ve km bilgisi ile planlanan güzergah ve km bilgilerini, hareket bazlı olarak harita üzerinde görüntüleyin. Sistem gerçekleşen hareketlere göre hak edişleri otomatik hesaplasın.

Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edin. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçün.

güzergah geçmiş hareket izleme ekranı

Ek Özellik ve Donanımlar

Kablosuz Donanımlar ile Kolay Montaj
bluetooth hub entegrasyonu

Bluetooth HUB Entegrasyon

Araçlarda bulunan kart okutma, ağırlığa duyarlı koltuk sensörleri, termal kamera, araç kamerası gibi araç içi donanımlarının veri alışverişi, Bluetooth HUB ve vita Drive aracılığı ile kablosuz olarak sağlanır.

Teknik Özellikler

ANDROID IOS Android Tablet
Minimum İşletim Sistemi Android 6.0 ve sonrası IOS 11 ve sonrası Android 6.0 ve sonrası
Uygulama Boyutu 101 MB 83,1 MB 101 MB
Mevcut Sürüm 1.1.5.5 1.4.5 1.1.5.5
Mevcut Sürüm 1.1.5.5 1.4.5 1.1.5.5
Aylık Ortalama İnternet Kullanımı 120 MB 160 MB 120 MB
Konum Erişim İzni EVET EVET EVET
Kamera Erişim İzni EVET EVET EVET
Telefon Erişim İzni EVET EVET EVET
İndirme Bağlantıları

Sorularınız mı var?

Kullanım Kılavuzu.pdf ( 0,8 MB )

vita Drive Sürücü iş takip mobil uygulaması, akıllı telefon tabanlı GPS konumlandırmasını kullanarak, filo operasyonlarınızın mevcut durumunu gerçek zamanlı olarak görmenizi ve yönetmenizi sağlayan mobil teknolojidir.

Mobil iş takip teknolojisini; öğrenci servisi ve okul servisi, personel ve fabrika servisi, vardiya servisleri, ring servisleri, transfer hareketleri gibi tüm yolcu taşıma modellerinde kullanabilirsiniz.

Araçlarınızda GPS cihazı dahil herhangi bir donanım tablet, vs. bulundurmak zorunda değilsiniz. Sistemin çalışması için tek ihtiyacınız olan, sürücünüzün internet bağlantısı bulunan akıllı telefonu.

Android 6.0 veya IOS 11 üzeri işletim sistemine sahip, internete bağlanabilen herhangi bir akıllı telefon veya android tablet ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

En aktif kullanımın olduğu günde 4 saat, ayda 88 saat çalışan bir öğrenci servisi sürücüsü için sistem aylık ortalama IOS cihazlarda 160 MB, Android cihazlarda 120 MB internet tüketmektedir.

Ortalama 3 saniyede bir güncellenen konum ve hız bilgisi ile sürücünüzün akıllı telefonunda uygulama açıldığı anda sürücünüzü harita üzerinde takip etmeye başlarsınız.

Sürücünüz sıradaki servisine 30 dakika öncesine kadar uygulamayı açmaz ise, bildirim ile sıradaki işi hatırlatılır. Servis başlamasına veya ilk yolcunun alınmasına 20 dakika kala ise sesli çağrı ile sürücü sistem tarafından aranır. Bu süreçlerin tamamından haberiniz olur, böylelikle aksayacak servislerinize zamanında önlem alabilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

vita ERP ile Entegre Çalışabilen Ürünlerimiz
vita Drive'ı Değerlendirin
 1. Ürünler
 2. vita Suite
 3. vita Drive