mobil araç takip sistemi

"Mobil Araç Takip Sistemi Nedir?

Standart araç takip sistemleri, normalde hareketli bir araca montaj edilen ve cihazın hareketlerini izlemek ve konumunu belirlemek için Global Konumlandırma Sistemi'ni (GPS) kullanan bir navigasyon cihazıdır. Kayıt edilen konum verileri izleme ünitesinde saklanabilir veya haberleşme ünitesi ile çoğunlukla internet üzerinden bir sunucuya veya bir cihaza iletilebilir. Bu kayıt edilen konum verisi, harita arka planında gerçek zamanlı olarak veya daha sonra parkuru analiz ederken GPS izleme yazılımı kullanarak görüntülenmesini sağlar. Mobil takip sistemi, araca herhangi bir montaj gerektirmeyen aracı kullanan sürücüyü servis saatlerinde takip etmek üzere planlanmış aynı teknolojiyi sürücünün cep telefonu aracılığı ile çalışmasını sağlayan sistemdir.

Araç değişikliklerinizde takip cihazı kaynaklı hizmette aksama yaşamayın.

Sürücülerin akıllı telefonlarında yüklü vita Drive uygulaması üzerinde çalışan mobil konum takibi ortalama 3 saniyede bir güncellenen konum verisi ile kaliteli bir takip hizmeti sunar. Aynı zamanda sürücü cep telefonu üzerinden aracın hız bilgisine, yön bilgisine ve yükseklik bilgisine ulaşılabilir. Uygulama arka planda çalışabilme özelliği ile gelen çağrı veya uygulama geçişlerinde kesintisiz hizmet sunar.

Alt yüklenicileriniz için GPS cihazı maliyetine katlanmayın.

Neden vita Drive ile Mobil Takip Sistemi?

vita Drive ile mobil takip sistemi araç takip hizmetinden çok daha fazlasını sunar.

 • Yolcu ve güzergah bilgilerini sürücünüz ile paylaşabilir, sürücünüzün yolcular için yoklama almasını isteyebilirsiniz.
 • Sürücünüz servis veya transferinin başlamasına yakın uygulama tarafından işinin başlayacağı hatırlatılır. Böylece servis unutma kaynaklı aksamaların en aza indirilir.
 • Sürücünüz, navigasyon özelliği ile sürücünüz bilmediği güzergahlar veya yeni eklenen yolcular için uygulama üzerinden görüntülü ve sesli yol tarifi alabilir.
 • Firma sahipleri ve yolcular sürücü ile uygulama üzerinden iletişim kurabilir. Tüm sürücülere özel durumlar ile ilgili bilgilendirmeler gönderilebilir.
 • Güzergahı tamamlayabilen sürücüleriniz kendi çetelesini kendi işleyebilir. Çeteleniz sürücüleriniz tarafından otomatik olarak işlenir. Otomatik Çetele Sistemleri için tıklayınız.

Personel Taşımacılığı ile İlgili Ürünler

vita APP Personel
vita APP
Yolcu Mobil Uygulaması
vita Monitor Firma
vita Monitor
Firma Servis Bilgi Ekranı
vita Drive
vita Drive
Sürücü ve Rehber Mobil Uygulaması
vita ERP
vita ERP
Personel Taşımacılığı Yazılımı

Hangi Taşıma Modellerinde Kullanabilirim?

Mobil takip sistemini vita ERP ve vita Transfer sistemi üzerinde yönetibildiğiniz tüm yolcu taşımacılığı modelleri dahilinde kullanabilirsiniz.

 • Öğrenci ve Okul Servisleri
 • Personel ve Firma Servisleri
 • Fabrika ve Vardiya Servisleri
 • Ring ve Shuttle Servisler
 • Öğretmen ve Rehber Servisleri
 • Pilot ve Hostes Servisleri
 • Tur ve Transfer Yolculukları
vitaDrive ile mobil takip sistemi
Denemek ister misiniz?

Demo kullanım için bilgilerinizi bize bırakın size en yakın zamanda dönüş sağlayalım.

 1. Çözümler
 2. Mobil Araç Takip Sistemi