Bizim Hikayemiz

Hakkımızda

Kodnova Yazılım Hizmetleri 2017 senesinde yolcu taşımacılığı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik projeler yaratmak amacıyla kuruldu. Taşımacılık sektörüne yıllarını vermiş firmalar ile bilgi ve tecrübelerini genişleterek sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini, hacmini ve kalitesini gün geçtikçe arttırarak yoluna devam ediyor.

Genişleyen tecrübeli yazılım kadrosu ile yakın zamanda müşterilerine kendi sektörlerinde terzi usulü web ve mobil uygulamalar geliştirmeye başladı.

kodnova ürünleri

Yolcu taşımacılığı sektöründe senelerce biriktirdiğimiz tecrübe ile,

Misyonumuz

Yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmaların dijital gereksinimlerini güvenilir, sorgulanabilir ve şeffaf hizmet anlayışı ile sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Tüm yolcu taşımacılığı hizmetini yönetilebilir dijital tabana yayarak, taşımacılık sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Çalışma Metodumuz

BİRKAÇ ADIMDA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ EN İYİ VE PERFORMANSLI UYGULAMAYI YARATIYORUZ.
analiz ve tasarım

Analiz ve Tasarım

İlk aşamada projenizi analizini çıkartarak ihtiyaç dökümanını ve iş akış diagramını hazırlıyoruz. Daha sonrasında analize uygun olarak projenizin arayüzlerini ve ihtiyaç duyulan diğer tasarım metaryallerini hazırlıyoruz.

yazılım ve test

Yazılım ve Test

Analiz ve Tasarım adımı tamamlandığında, onayınız ile birlikte projenizi kodlamaya başlıyoruz. Yazılım adımı tamamlandığında projenizi mantık, performans ve güvenlik testlerine tabi tutuyoruz.

canlı ve destek

Canlı ve Destek

Testlerden başarı ile geçen projenizi artık ayağa kaldırabiliriz, ihtiyaç duyulan projelerde eğitim ile beraber, tüm projelerimizde 1 yıla kadar garanti kapsamında destek vererek projenizi tamamlamış oluyoruz.

  1. Hakkımızda