Neden Kullanmalıyım?

Servis hizmeti ile ilgili sorularınızın cevaplarını tek tuşla öğrenin, sorunsuz ve kaliteli bir servis hizmeti deneyimini yaşayın!
 • Hangi personel, hangi servisle taşınıyor?
 • Servis araçları zamanında geliyor mu?
 • Servis araçları trafikte hız sınırlarına uyuyor mu?
 • Servisler de kaç yolcu taşınıyor, doluluk oranları nedir?
 • Güzergahlar ne kadar sürüyor, nereden gidiyor?
 • Personeliniz hangi durakları kullanıyor?
 • Araçların ve sürücülerin evrakları tam mı?
 • Servis firmasının oluşan hak edişi ne kadar?
 • Servis aracının uğramadığı durak var mı?
 • Yolcuların şikayetleri neler, düzenleme yapılmış mı?

Tüm Özellikler

Okul Yetkilisi Bilgi Ekranı

Web platformda yer alan firma yöneticileri için tasarlanmış takip ekranlarıdır; çevrim içi araç takibi, detaylı servis bilgileri, araç hız aşımları, yolcu iniş ve binişleri, yolcu öneri ve şikayetleri, raporlar ve online mutabakat gibi firma yetkilisinin ihtiyaçlarının tümünü kapsamaktadır.

tüm personel servis güzergah bilgileri ekranı

Servisler

Tüm personel servislerinin bilgilerini listeleyin, güzergahları ve yolcuları harita üzerinde toplu olarak görüntüleyin. Sürücü bilgilerini ve evraklarını görüntüleyin. Süresi dolan evrakları tespit edin. Servisin tahmini süresini ve mesafesini, başlangıç ve bitiş noktalarını görüntüleyin. Personelinizin iniş biniş saatleri ve duraklarını, serviste geçirdikleri süreleri, yürüme mesafelerini görüntüleyin. Servis listelerinizi excel veya pdf formatta dışarı aktarın.

Araçlar

Servislerde çalışan tüm araçları anlık olarak takip edin ve geçmiş hareketlerini görüntüleyin. Araçların marka ve modellerini, evraklarını görün, süresi geçen evrakları tespit edin.

araç takip ekranı

Canlı Veri

Araçların ve servislerin harita üzerinde anlık konumlarını izleyin ve anlık hızlarını görüntüleyin. Harita üzerinde kart ile veya vitaApp ile yapılan araç binişlerini takip edin.

canlı veri

Geçmiş İzleme

Seçilen tarih aralığında aracın harita üzerindeki hareketini izleyin. Ortalama ve azami hızını görüntüleyin. Seçilen tarih aralığında yapılan mesafeyi görün.

geçmiş izleme

Raporlar

Seçilen tarih aralığında aracın kuruma giriş ve çıkışlarını görüntüleyin. Erken ve geç giriş-çıkışları tespit edin. Seçilen tarih aralığında hız aşımlarını raporlayın.

raporlar

İniş - Binişler

Seçtiğiniz tarih aralığında toplam yolcu sayılarını görüntüleyin. Araçların kapasitesi ile oranlanmış olarak personel servislerinin doluluk oranlarını öğrenin. Personelinizin servise biniş ve iniş saatlerini, hangi servisi kullandığını ve evleri ile binşi/ iniş duraklarının mesafesini harita üzerinde görüntüleyerek bilgilenin.

anlık doluluk oranı sayfası
monitor personel yönetimi ikonu

Personel (Yolcu) Yönetimi

Personelinizin servis bilgilerini, serviste geçirdiği süreyi, kuruma olan uzaklığını ve en uygun servis biniş noktasını öğrenin. Seçili tarih için hangi servisi kullandığı bilgisi ile birlikte binişlerin ne zaman, nereden yapıldığını ve alınış bırakılış durağına olan yürüyüş mesafesini harita üzerinde görüntüleyin. Servis kullanacak personel, servis talebini ön kayıt linki aracılığı ile kendisi yapsın. Personelinizin servis hizmeti ve/ veya hizmet veren personel ile ilgili öneri ve şikayetlerini, transfer taleplerini ve çok daha fazlasını raporlayın.

Online Mutabakat

Günlük, haftalık veya aylık dilediğiniz tarih aralığında güzergah hareketleri veya ekstra işlerden oluşan servis puantajınızı görüntüleyin. Ödemelerinizi anlık olarak takip edin. Dilediğiniz tarih aralığı için servis firmanız ile online olarak mutabakat yapın.

Daha Fazla Bilgi Alın
online mutabakat ekranı
monitor raporlar ekranı

Raporlar

Hareket dökümü, araç girişleri, yolcu binişleri ve hız aşımları gibi toplu rapor ekranlarından dilediğiniz bilgiye en hızlı şekilde ulaşın. Özel olarak talep ettiğiniz rapor olursa tarafımıza ulaşın ve sizin için geliştirelim.

Öneri ve Şikayet

Personelinizin servis taşımacılığı hizmeti ile ilgili şikayetlerini görüntüleyin. Varsa şikayetiniz aynı ekran üzerinden servis firmanıza bildirin. Sizler ve personeliniz şikayetlerini bildirirken fotoğraf veya dilediğiniz formatta dosya yükleyin. Şikayetlerin açıklamasını ve uygulamasını takip edin. Tüm şikayetlerinizi arşivleyin.

öneri ve şikayet ekranı

Ek Özellik ve Donanımlar

Firmanız için Uygun Maliyetler ile Daha Fazlası
mobil biniş ekranlari

Nasıl Çalışır

Personeliniz, servis aracının girişine yapıştırılan QR Barkod’u akıllı cihazlarını yüklü uygulama ile okutarak servis aracına biniş yaparlar. Personelin cep telefonu aracılığı ile alınan konum, kişi, araç, güzergah, zaman bilgileri sistem içerisinde yorumlanarak raporlanır. Araç binişlerini sürücü, yolcu uygulamaları ekranlarından kontrol edebildiği gibi, kendi uygulaması “vita Drive” üzerinden kontrol edebilir.

Mobil Yolcu Biniş Sistemi

IOS ve Android olmak üzere her iki platformda da yer alan “vita APP” Yolcu Mobil Uygulaması sayesinde, donanım maliyeti ve kurulumu olmadan, yolcuların cep telefonlarına yüklü uygulama ile araç binişlerini kontrol etmek ve anlık olarak raporlamak artık mümkün. Mobil Uygulama aracılığı ile araçların anlık doluluk oranlarını, hangi yolcunun nereden, ne zaman, hangi araca biniş yaptığının bilgisi sistem üzerinden anlık olarak raporlanabilmekte. Aynı zamanda saat bazlı talep yoğunluk raporu, lokasyon bazlı talep yoğunluk raporu gibi analiz amaçlı kullanılacak diğer raporları da “vita Monitor” sistemi üzerinden raporlamak mümkün. Mobil Biniş Sistemi servis firması için iki farklı tahsilat seçeneği barındırıyor. Yolcu, uygulama üzerinde cüzdan hesabı oluşturarak online bakiye yükleyebiliyor ve her biniş için cüzdan hesabında bakiye düşümü sağlanıyor. Diğer bir seçenek ise; yolcuların QR Barkod okutmalarından doğru, yolcu bazlı puantaj oluşturulması ve belirli periyodlarda mutabakat ve tahsilat yapılması.

Daha Fazla Bilgi Alın

Sürücü İş Takip Uygulaması

vita Drive Sürücü İş Takip Mobil Uygulaması ile araçlarınızın hareketlerini, konumlarını, araç hızlarını, araçta başka bir donanım olmadan takip edebilirsiniz. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayabilirsiniz. Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işleri takip edebilir, puantaj ve hak edişleri doğrudan sürücü uygılamasından alınan gerçek datalar ile hazırlamış olursunuz. Araçlarınızın hangi iş için ne kadar mesafe kat ettiğini ölçümleyebilirsiniz. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayabilir, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapabilirsiniz. Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edebilir. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçümleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın
personel servisi sürücü iş takibi uygulama ekranları
kartlı servis biniş ekranlari

Kartlı Yolcu Biniş Sistemi

Araç içerisine yerleştirilen Bluetooth HUB aracılığı ile araçta bulunan kart okuyucu cihazın vita Drive Sürücü İş Takip Uygulaması ile haberleşmesini sağlayarak, yolcu binişlerinde kart okutma verisinin anlık takibini sağlayabilirsiniz. Böylelikle kurumunuz için kartlı biniş sistemini araç başına çok düşük maliyetlere sağlayabilir, araç doluluk oranlarını anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.

Transfer Talep, Dağıtım ve Rezervasyon Sistemi

Transfer hizmetlerinizi, firmanıza özel olarak tasarlanmış talep ve takip ekranları ile yönetin. Kurumsal veya bireysel müşterileriniz taleplerini, vita APP mobil uygulaması veya web sitenizden üzerinden iletebilir, online ödeme yapabilir, siz de tek ekran üzerinden araç planlaması yaparak bilgileri U- EDTS’ye aktarıp çıktı oluşturabilir, sürücüye iş emri gönderebilirsiniz. Sürücünün iş emrini kabul etmesi ile müşteri bilgilendirmesi ve araç takibi anlık olarak gerçekleşecektir. Aracın görev süreçlerini takip ederek, transferin tüm adımlarını harita ve liste üzerinde görüntüleyebilir ve müşterinize hizmet değerlendirme anketi gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın
vitaTransfer ikonu

İlgili Ürünlerimiz

vita Monitor ile Entegre Çalışabilen Ürünlerimiz
vita Monitor'u Değerlendirin
 1. Ürünler
 2. vita Suite
 3. vita Monitor | Firma