Öne Çıkanlar

SEKTÖRÜN İÇİNDEN, ŞİMDİYE KADAR TASARLANMIŞ EN KAPSAMLI SERVİS PROGRAMI
responsive tasarım ikonu

Her Cihaza Uyumlu Tasarım

İşletim sistemi ve donanımdan bağımsızdır, tüm ekran boyutlarına uyumlu ve kullanıcı dostu tasarımı ile internete bağlanılabilen tüm cihazlarda çalışabilmektedir.

bulut sunucu ikonu

Güvenli Bulut Sunucu

Tüm veriler kriptolanmış biçimde güvenli bir bulut sunucuda barınır. Kullanıcı bilgisayarı ve cihazı çökse bile verileriniz korunma altında kalır.

modüler sistem ikonu

Çok Parçalı Sistem Yapısı

Yönetim, müşteri panelleri, yolcu ve sürücü uygulamasını içeren transfer sisteminden ihtiyacınız olanları kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz.

u-etds entegrasyon ikonu

U-ETDS Entegrasyonu

Kurumsal veya bireysel müşterilerinize hizmet verirken, transfer detaylarını tek tuşla U- ETDS sistemine aktararak yasal yükümlülüğünüzü yerine getirirsiniz.

SÜRÜCÜ MOBİL UYGULAMASI

Transferlerinizi sürücü uygulaması ile yönetin.

Transfer, sürücü iş yönetimi ve takibi IOS ve Android platformlarda bulunan “vita Drive” sürücü uygulaması ile yapılır. Sürücü ve araç konumu, transfer bilgileri, yolcu alımı, iş bitimi sürücü uygulamasından yönetilir ve takip edilir.

Daha Fazla Bilgi Alın
Transfer sürücü mobil uygulaması

Transfer Nasıl Gerçekleşir?

vita TRANSFER İLE TÜM YOLCULUK AŞAMALARI

Transfer Talebi

Yolcularınız transfer taleplerini, belirlediğiniz parametreler ile kendi ekranlarınız veya mobil uygulamanız üzerinden oluşturur.

Talep Onayı ve Ödeme

Transfer talebi araç ataması öncesi belirli kullanıcı veya yetkililerden onay isteyebilir veya onaysız olarak sisteme kayıt olur. Müşterinin ödeme yapması bekleniyor ise transfer ücretini uygulama üzerinden ödeyerek işleme devam edebilir.

Akıllı Araç Atama

Araç atamasını sistemin kontrolüne bırakabilir veya harita üzerinden en uygun aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Transfer bilgileri, atadığınız araç sürücüsüne vita Drive uygulaması üzerinden veya SMS olarak gönderilir.

Yolcu Bilgilendirme

Araç ataması tamamlandığında transfer detayları müşterinize gönderilir. Müşterileriniz araç bilgilerini, anlık araç konumunu görüntüleyebilir ve sürücü ile iletişim kurabilirler.

Transfer

Hizmet başlangıcından bitimine kadar tüm hareketleri sistem içerisinden anlık olarak görebilirsiniz. Sürücü, yolcuyu alacağı ve bırakacağı konumlar için vitaDrive üzerinden navigasyon yardımı alabilir, yolcu ile iletişim kurabilir.

Transfer Bitimi

Transfer tamamlandığında yolcuya, seyahati ve sürücüyü puanlanması için mini bir anket gönderilir. Transferin başlangıç ve bitiş zamanı, adresi, mesafesi ve süresi raporlanarak maliyet ve hak ediş yansıtılır.

vita Transfer Özellikleri

Tüm Özellikler
kurumsal talep ekranları

Kendi Ekranlarınızı Kullanma İmkanı

vita Transfer sistemi kendi sisteminize entegre olabilir web API mimarisi üzerine kurgulanmıştır. Talepleriniz kendi ekranlarınızdan alabilir, yolcularınıza kendi ekranlarınız üzerinden transfer durumu paylaşımı yapabilirsiniz.

Fiyat Hesaplama

Kurumsal ve bireysel yolculuklar için fiyat algoritmaları firma özelinde oluşturulur ve yönetilir. Birim fiyatlandırmanızı yakıt fiyatlarındaki değişiklik gibi dinamik parametrelere bağlayabilir, köprü, otoyol, tünel ücretlerini fiyatlarınıza dahil edebilirsiniz.

dinamik fiyatlandırma ekranı
sınırlandırma ekranı

Sınırlamalar

Müşterilerinizi gruplayabilir ve transfer limitleri ve koşulları belirleyebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık transfer adet limitleri, mesafe limitleri, talep geçilebilir lokasyon sınırları ve saat aralıklarını belirler veya sınırsız olarak hizmet verirsiniz.

Talep Onayları, Ödeme ve Fatura

Transfer taleplerini onaydan geçirebilir veya doğrudan sisteme alabilirsiniz. Sistem üzerinden müşterilerinizle dilediğiniz tarih aralıklarına mutabakat yapabilir, ödeme alabilir ve fatura oluşturabilirsiniz.

transfer talep onay ekranı
araç atama ekranı

Talebe Araç Atama

Harita üzerinde araçların konumlarını ve müsaitliklerini görüntüleyerek, bekleyen talepleriniz için en uygun aracı tespit edebilirsiniz. Veya tüm bunları sistem sizin yerinize yapar, size izlemek kalır.

Hak Ediş Hesaplama

Çalışan araç ve sürücülerin hak edişlerini hesaplayabilir, maliyetinizi ve kazancınızı görüntüleyebilirsiniz.

hak ediş hesaplama ekranı
u-etds ekranı

Türkiyede yönetmeliğe uygun faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin, faaliyetlerine ilişkin Bakanlıkça belirlenen veriler tutulacaktır, bu sebeple tüm talep ve hareketler Kamu Kurum ve Kuruluşlarıyla paylaşılır.

U-ETDS Entegrasyonu

vita Transfer'i Değerlendirin
  1. Ürünler
  2. vita Transfer