Neden Kullanmalıyım?

Servis hizmeti ile ilgili sorularınızın cevaplarını tek tuşla öğrenin, sorunsuz ve kaliteli bir servis hizmeti deneyimini yaşayın!
 • Hangi öğrenci hangi servisle taşınıyor?
 • Servis araçları zamanında geliyor mu?
 • Servis araçları trafikte hız sınırlarına uyuyor mu?
 • Öğrenciler servisleri ne kadar bekletiyor?
 • Öğrencileri taşıyan servis araçlarının, sürücülerin ve servis rehberlerinin evrakları tam mı?
 • Öğrenciler ev adreslerin de mi iniyor- biniyor?
 • Öğrenciler serviste ne kadar süre geçiriyor?
 • Hangi araçlar neden geç kalıyor?
 • Güzergahlar ne kadar sürüyor?
 • Kaç veli hizmetten şikayetçi, bu şikayetlere nasıl geri dönüşler yapılmış?

Tüm Özellikler

Okul Yetkilisi Bilgi Ekranı

Web platformda yer alan okul yöneticileri için tasarlanmış takip ekranlarıdır; çevrim içi araç takibi, detaylı servis bilgileri, araç hız aşımları, öğrenci iniş ve binişleri, veli öneri ve şikayetleri, raporlar gibi okul yetkilisinin ihtiyaçlarının tümünü kapsamaktadır.

tüm servis bilgileri ekranı
servis bilgileri ikonu

Servisler

Tüm okul servislerinin bilgilerini listeleyin, güzergahları ve öğrencileri harita üzerinde toplu olarak görüntüleyin. Sürücü ve servis rehberi bilgilerini ve evraklarını görüntüleyin. Süresi dolan evrakları tespit edin. Servisin tahmini süresini ve mesafesini, başlangıç ve bitiş noktalarını görüntüleyin. Öğrencilerin iniş biniş saatleri ve sırasını, serviste geçirdikleri süreleri görüntüleyin. Servis listelerinizi excel veya pdf formatta dışarı aktarın.

canlı veri ikonu geçmiş izleme ikonu raporlar ikonu

Araçlar

Servislerde çalışan tüm araçları anlık olarak takip edin ve geçmiş hareketlerini görüntüleyin. Araçların marka ve modellerini, evraklarını görün, süresi geçen evrakları tespit edin.

araç takip ekranı

Canlı Veri

Araçların ve servislerin harita üzerinde anlık konumlarını izleyin ve anlık hızlarını görüntüleyin. Harita üzerinde kart ile veya vitaApp ile yapılan araç binişlerini takip edin.

canlı veri

Geçmiş İzleme

Seçilen tarih aralığında aracın harita üzerindeki hareketini izleyin. Ortalama ve azami hızını görüntüleyin. Seçilen tarih aralığında yapılan mesafeyi görün.

geçmiş izleme

Raporlar

Seçilen tarih aralığında aracın kuruma giriş ve çıkışlarını görüntüleyin. Erken ve geç giriş-çıkışları tespit edin. Seçilen tarih aralığında hız aşımlarını raporlayın.

raporlar
iniş ve biniş ikonu

İniş - Binişler

Seçtiğiniz tarih aralığında toplam öğrenci sayılarını görüntüleyin. Araçların kapasitesi ile oranlanmış olarak okul servislerinin doluluk oranlarını öğrenin. Öğrencilerin servise biniş ve iniş saatlerini, hangi servisi kullandığını harita üzerinde görüntüleyerek bilgilenin.

anlık doluluk oranı sayfası
öneri ve şikayet ekranı
öneri ve şikayet ikonu

Öneri ve Şikayet

Velilerinizin okul servis taşımacılığı hizmeti ile ilgili şikayetlerini görüntüleyin. Varsa şikayetiniz aynı ekran üzerinden servis firmanıza bildirin. Sizler ve velileriniz şikayetlerini bildirirken fotoğraf veya dilediğiniz formatta dosya yükleyin. Şikayetlerin açıklamasını ve uygulamasını takip edin. Tüm şikayetlerinizi arşivleyin.

monitor raporlar ikonu

Raporlar

Hareket dökümü, araç girişleri, yolcu binişleri ve hız aşımları gibi toplu rapor ekranlarından dilediğiniz bilgiye en hızlı şekilde ulaşın. Özel olarak talep ettiğiniz rapor olursa tarafımıza ulaşın ve sizin için geliştirelim.

monitor raporlar ekranı
araç denetim tablet ekranı
araç denetim ikonu

Araç Denetim

Araçların periyodik olarak denetlenmesini sağlayabilir, denetim sonuçlarını ve yapılan uygulamaları araçların görselleriyle birlikte görüntüleyerek, raporlayabilirsiniz.

Ek Özellik ve Donanımlar

Aklınız Serviste Kalmasın
öğrenci servis kontrol ekranı
servis kontrol ikonu

Araç İçi Kontrol Sistemleri

Sabah tüm öğrencilerin yoklamasını tamamlayan ve okula varış yapan servis sürücüsünün görevini tamamlayabilmesi için öğrencilerini indirdikten sonra, servis aracının arka kısmında bulunan QR barkodu akıllı cihazı ile okutması veya her dakika farklı şifre üreten numaratördeki şifreyi kodlaması gerekir. Bu kontrol sürücünün aracın arka koltuğuna kadar gitmesini gerektirdiğinden araçta unutulan öğrenci veya eşya olup olmadığı kontrol edilmiş olur. Aynı şekilde çıkış servisinde son öğrencisini indiren sürücü, araç içini kontrol ederek servis bitişini onaylar. Servis bitişi onaylandığında, hak edişlerin hesaplandığı vitaERP üzerinde aracın günlük çetelesi işlenmiş olur ve velilere aracın okula vardığı ve kontrol edildiği bilgisi iletilir.

Daha Fazla Bilgi Alın
araç kamerası ikonu

Araç Kamerası ve Sensörler

Aynı servisi kullanan diğer tüm velilerden izin alındığı durumda servis aracında bulunan araç içi kamerası ile servis saatleri içerisinde servis içini canlı izleyebilirsiniz. Araçta vitaSense Koltuk Sensoru donanımı bulunması durumunda öğrencinizin oturduğu koltuğun durumunu görüntüleyebilir, servis bitiminde koltuk sensörünün halen aktif olması durumunda siz ve sürücü aynı anda bildirim alabilirsiniz. Isı sensörü ile araç içi sıcaklığını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

araç kamerası ve sensörler ekranı

İlgili Ürünlerimiz

vita Monitor ile Entegre Çalışabilen Ürünlerimiz
vita Monitor'u Değerlendirin
 1. Ürünler
 2. vita Suite
 3. vita Monitor | Okul