vita Monitor

FİRMA BİLGİ EKRANI
Firma yöneticileri için ideal olarak tasarlanmış ekranlar ile aldığınız servis hizmetini raporlayın ve ve anlık olarak takip edin. Servis hizmeti ile ilgili bilmek istediğiniz her şey…

Ücretsiz Demo Talep Et

Neden Kullanmalıyım?

Sorularınızın cevaplarını tek tuşla öğrenin,
sorunsuz ve kaliteli bir servis hizmeti deneyimini yaşayın!
  • Hangi yolcu hangi servisle taşınıyor?
  • Servis araçları zamanında geliyor mu?
  • Servis araçları trafikte hız sınırlarına uyuyor mu?
  • Servisler de kaç yolcu taşınıyor, doluluk oranları nedir?
  • Güzergahlar ne kadar sürüyor, nereden gidiyor?
  • Yolcular hangi durakları kullanıyor?
  • Araçların ve sürücülerin evrakları tam mı?
  • Servis firmasının oluşan hak edişi ne kadar?
  • Servis aracının uğramadığı durak var mı?
  • Yolcuların şikayetleri neler, düzenleme yapılmış mı?

Servisler

Tüm personel servislerinin bilgilerini listeleyin, güzergahları ve yolcuları harita üzerinde toplu olarak görüntüleyin. Sürücü bilgilerini ve evraklarını görüntüleyin. Süresi dolan evrakları tespit edin. Servisin tahmini süresini ve mesafesini, başlangıç ve bitiş noktalarını görüntüleyin. Personellerin iniş biniş saatleri ve duraklarını, serviste geçirdikleri süreleri, yürüme mesafelerini görüntüleyin. Servis listelerinizi excel veya pdf formatta dışarı aktarın.

Araçlar

Servislerde çalışan tüm araçları anlık olarak takip edin ve geçmiş hareketlerini görüntüleyin.
Araçların marka ve modellerini, evraklarını görün, süresi geçen evrakları tespit edin.

Canlı Veri

Araçların ve servislerin harita üzerinde anlık konumlarını izleyin ve anlık hızlarını görüntüleyin. Harita üzerinde kart ile veya vitaApp ile yapılan araç binişlerini takip edin.

Geçmiş İzleme

Seçilen tarih aralığında aracın harita üzerindeki hareketini izleyin. Ortalama ve azami hızını görüntüleyin. Seçilen tarih aralığında yapılan mesafeyi görün.

Raporlar

Seçilen tarih aralığında aracın kuruma giriş ve çıkışlarını görüntüleyin. Erken ve geç giriş-çıkışları tespit edin. Seçilen tarih aralığında hız aşımlarını raporlayın.

İniş - Binişler

Seçtiğiniz tarih aralığında toplam yolcu sayılarını görüntüleyin. Araçların kapasitesi ile oranlanmış olarak personel servislerinin doluluk oranlarını öğrenin. Yolcuların servise biniş ve iniş saatlerini, hangi servisi kullandığını harita üzerinde görüntüleyerek bilgilenin.
Öneri ve Şikayet
Yolcularınızın personel servis taşımacılığı hizmeti ile ilgili şikayetlerini görüntüleyin. Varsa şikayetiniz aynı ekran üzerinden servis firmanıza bildirin. Sizler ve yolcularınız şikayetlerini bildirirken fotoğraf veya dilediğiniz formatta dosya yükleyin. Şikayetlerin açıklamasını ve uygulamasını takip edin. Tüm şikayetlerinizi arşivleyin.

Raporlar

Hareket dökümü, araç girişleri, yolcu binişleri ve hız aşımları gibi toplu rapor ekranlarından dilediğiniz bilgiye en hızlı şekilde ulaşın. Özel olarak talep ettiğiniz rapor olursa tarafımıza ulaşın ve sizin için geliştirelim.
Araç Denetim
Araçların periyodik olarak denetlenmesini sağlayabilir, denetim sonuçlarını ve yapılan uygulamaları araçların görselleriyle birlikte görüntüleyerek, raporlayabilirsiniz.
EK ÖZELLİK ve DONANIMLAR

Firmanız için uygun maliyetler ile daha fazlası

Mobil Yolcu Biniş Sistemi

IOS ve Android olmak üzere her iki platformda da yer alan “vita APP” Yolcu Mobil Uygulaması sayesinde donanım maliyeti ve kurulumu olmadan, yolcuların cep telefonlarına yüklü uygulama ile araç binişlerini kontrol etmek ve anlık olarak raporlamak artık mümkün. Mobil Uygulama aracılığı ile araçların anlık doluluk oranlarını, hangi yolcu nereden, ne zaman, hangi araca biniş yaptığının bilgisi sistem üzerinden anlık olarak raporlanabilmekte. Aynı zamanda saat bazlı talep yoğunluk raporunu, lokasyon bazlı talep yoğunluk raporunu, vb. analiz amaçlı kullanılacak ihtiyaç dahilinde diğer raporları da “vita Monitor” sistemi üzerinden raporlamak mümkün. Mobil Biniş Sistemi turizm firması için iki farklı tahsilat seçeneği barındırıyor. Yolcu, uygulama üzerinde cüzdan hesabı oluşturarak online bakiye yükleyebiliyor ve her biniş için cüzdan hesabında bakiye düşümü sağlanıyor. Diğer bir seçenek ise yolcuya verilen sınırlı veya sınırsız biniş hakkını belirlenen zaman aralığında firma/okul ile mutabakatı sağlanarak yolcu puantajı dökümü ile toplu tahsilat imkanı sunuyor.
Nasıl Çalışır?

Yolcular, servis aracının girişine yapıştırılan Kare Kod’u akıllı cihazlarını yüklü uygulama ile okutarak servis aracına biniş yaparlar. Yolcuların cep telefonu aracılığı ile alınan konum, kişi, araç, güzergah, zaman bilgileri sistem içerisinde yorumlanarak raporlanır. Araç binişlerini sürücü yolcu uygulamaları ekranlarından kontrol edebildiği gibi kendi uygulaması “vita Drive” üzerinden de tüm binişlerin anında kontrolünü sağlar.

Sürücü İş Takip Uygulaması

Sürücü Uygulaması ile araçlarınızın hareketlerini konumlarını, araç hızlarını araçta başka bir donanım olmadan takip edebilirsiniz. Araç gelişlerini ve hız aşımlarınızı raporlayabilirsiniz. Otomatik çetele işleme ile araçlarınızın hareketlerine ve yapılan işleri takip edebilir, puantaj ve hak edişleri doğrudan sürücülerden bilgi alarak hazırlamış olursunuz. Araçlarınızın hangi iş için ne kadar mesafe kat ettiğini ölçümleyebilirsiniz. Hareket bazlı gerçek KM hesaplayabilir, KM birim fiyatı üzerinden fiyatlama yapabilirsiniz. Belirli saat aralığında seferlik olarak fiyatladığınız ring veya shuttle servislerinizin gün içinde kaç hareket yaptıklarını takip edebilir. Anlık olarak kazancınızı ve giderinizi ölçümleyebilirsiniz.

Kartlı Yolcu Biniş Sistemi

Sadece vita Drive sürücü uygulaması ile birlikte çalışan, araç içerisine yerleştirilen bluetooth ara birimi ile araçta bulunan kart okuyucu cihazın haberleşmesini sağlayarak, yolcu binişlerinde kart okutma verisinin anlık takibini sağlayabilirsiniz. Böylelikle araç başına çok düşük maliyetlere kartlı biniş sistemini kurumunuz için sağlayabilir, araç doluluk oranlarını anlık olarak ölçümleyebilirsiniz.