vita Monitor

OKUL BİLGİ EKRANI
Okul yöneticileri için ideal olarak tasarlanmış ekranlar ile aldığınız servis hizmetini raporlayın ve anlık olarak takip edin. Servis hizmeti ile ilgili bilmek istediğiniz her şey…

Ücretsiz Demo Talep Et

Neden Kullanmalıyım?

Sorularınızın cevaplarını tek tuşla öğrenin,
sorunsuz ve kaliteli bir servis hizmeti deneyimini yaşayın!
  • Hangi öğrenci hangi servisle taşınıyor?
  • Servis araçları zamanında geliyor mu?
  • Servis araçları trafikte hız sınırlarına uyuyor mu?
  • Öğrenciler servisleri ne kadar bekletiyor?
  • Öğrenciler ev adreslerin de mi iniyor- biniyor?
  • Öğrenciler serviste ne kadar süre geçiriyor?
  • Öğrencileri taşıyan servis araçlarının, sürücülerin ve servis rehberlerinin evrakları tam mı?
  • Hangi araçlar neden geç kalıyor?
  • Güzergahlar ne kadar sürüyor?
  • Kaç veli hizmetten şikayetçi, bu şikayetlere nasıl geri dönüşler yapılmış?

Servisler

Tüm okul servislerinin bilgilerini listeleyin, güzergahları ve öğrencileri harita üzerinde toplu olarak görüntüleyin. Sürücü ve servis rehberi bilgilerini ve evraklarını görüntüleyin. Süresi dolan evrakları tespit edin. Servisin tahmini süresini ve mesafesini, başlangıç ve bitiş noktalarını görüntüleyin. Öğrencilerin iniş biniş saatleri ve sırasını, serviste geçirdikleri süreleri görüntüleyin. Servis listelerinizi excel veya pdf formatta dışarı aktarın.

Araçlar

Servislerde çalışan tüm araçları anlık olarak takip edin ve geçmiş hareketlerini görüntüleyin.
Araçların marka ve modellerini, evraklarını görün, süresi geçen evrakları tespit edin.

Canlı Veri

Araçların ve servislerin harita üzerinde anlık konumlarını izleyin ve anlık hızlarını görüntüleyin. Harita üzerinde kart ile veya vitaApp ile yapılan araç binişlerini takip edin.

Geçmiş İzleme

Seçilen tarih aralığında aracın harita üzerindeki hareketini izleyin. Ortalama ve azami hızını görüntüleyin. Seçilen tarih aralığında yapılan mesafeyi görün.

Raporlar

Seçilen tarih aralığında aracın kuruma giriş ve çıkışlarını görüntüleyin. Erken ve geç giriş-çıkışları tespit edin. Seçilen tarih aralığında hız aşımlarını raporlayın.

İniş - Binişler

Seçtiğiniz tarih aralığında toplam öğrenci sayılarını görüntüleyin. Araçların kapasitesi ile oranlanmış olarak okul servislerinin doluluk oranlarını öğrenin. Öğrencilerin servise biniş ve iniş saatlerini, hangi servisi kullandığını harita üzerinde görüntüleyerek bilgilenin.
Öneri ve Şikayet
Velilerinizin okul servis taşımacılığı hizmeti ile ilgili şikayetlerini görüntüleyin. Varsa şikayetiniz aynı ekran üzerinden servis firmanıza bildirin. Sizler ve velileriniz şikayetlerini bildirirken fotoğraf veya dilediğiniz formatta dosya yükleyin. Şikayetlerin açıklamasını ve uygulamasını takip edin. Tüm şikayetlerinizi arşivleyin.

Raporlar

Hareket dökümü, araç girişleri, yolcu binişleri ve hız aşımları gibi toplu rapor ekranlarından dilediğiniz bilgiye en hızlı şekilde ulaşın. Özel olarak talep ettiğiniz rapor olursa tarafımıza ulaşın ve sizin için geliştirelim.
Araç Denetim
Araçların periyodik olarak denetlenmesini sağlayabilir, denetim sonuçlarını ve yapılan uygulamaları araçların görselleriyle birlikte görüntüleyerek, raporlayabilirsiniz.
EK ÖZELLİK ve DONANIMLAR

Aklınız serviste kalmasın!

Araç İçi Kontrol Sistemleri

Sabah tüm öğrencilerin yoklamasını tamamlayan ve okula varış yapan servis sürücüsünün görevini tamamlayabilmesi için öğrencilerini indirdikten sonra, servis aracının arka kısmında bulunan QR barkodu akıllı cihazı ile okutması veya her dakika farklı şifre üreten numaratördeki şifreyi kodlaması gerekir. Bu kontrol sürücünün aracın arka koltuğuna kadar gitmesini gerektirdiğinden araçta unutulan öğrenci veya eşya olup olmadığı kontrol edilmiş olur. Aynı şekilde çıkış servisinde son öğrencisini indiren sürücü, araç içini kontrol ederek servis bitişini onaylar. Servis bitişi onaylandığında, hak edişlerin hesaplandığı vitaERP üzerinde aracın günlük çetelesi işlenmiş olur ve velilere aracın okula vardığı ve kontrol edildiği bilgisi iletilir.

Araç Kamerası ve Sensörler

Aynı servisi kullanan diğer tüm velilerden izin alındığı durumda servis aracında bulunan araç içi kamerası ile servis saatleri içerisinde servis içini canlı izleyebilirsiniz. Araçta vitaSense Koltuk Sensoru donanımı bulunması durumunda öğrencinizin oturduğu koltuğun durumunu görüntüleyebilir, servis bitiminde koltuk sensörünün halen aktif olması durumunda siz ve sürücü aynı anda bildirim alabilirsiniz. Isı sensörü ile araç içi sıcaklığını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.